Laboratuvarımızda covid testleri yapılmamaktadır.
ONLINE RANDEVU FORMU
İsim Soyisim:
Telefon:
E-Posta:
Mesajınız:
HIV TESTİ FİYATI HIV TESTİ FİYATI

Web sitemize özel indirimli HIV testi fiyatları. 0212 451 16 61 numaralı sabit hattımızı kullanarak veya bilgi@tibbilab.com e posta adresimize mail göndererek, hiv combo testi fiyatı, elisa testi fiyatı ve hiv pcr testi ücreti hakkında bilgi alabilirsiniz.

HIV Testi Fiyatı

HIV Testi Fiyatı

 

HIV testi fiyatı ne kadar? Test süreci boyunca, sizlere yardım sağlamak ve sorularınızı cevaplamak için profesyonel eğitimli danışmanlarımızla birebir görüşebilir, test öncesi ve test sonrası ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Sağlanan HIV / AIDS danışmanlığı, ücretsiz ve gizlidir.

 

Şehir dışından merkezlerimize gelemeyen hastalarımız için, ücretsiz kargo hizmetimiz bulunmaktadır. Çağrı merkezimizi arayarak, test yetkilisi arkadaşlarımızdan, yaptırmanız gereken HIV testleri ve numune gönderim koşulları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

İnternet Sitemize Özel % 10 İndirimli Fiyatlarımızdan Yararlanın

 

0212 451 16 61 nolu bilgi ve randevu hattımızı arayarak, test danışmanlarımızdan 2023 yılı güncel fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Dilerseniz, bilgi@merkezlab.com.tr e-posta adresimize mail göndererek, en kısa zamanda size geri dönüş yaparak bilgilendireceğiz.

 

Kanunlar gereği internet üzerinden HIV testi fiyat bilgisi veremiyoruz.

 

HIV testleri hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.