Laboratuvarımızda covid testleri yapılmamaktadır.
ONLINE RANDEVU FORMU
İsim Soyisim:
Telefon:
E-Posta:
Mesajınız:
İLERİ TEKNOLOJİ VE DENEYİMLİ KADRO İLERİ TEKNOLOJİ VE DENEYİMLİ KADRO

Tükiye´nin Tıbbi Laboratuvar Test Merkezi olarak deneyimli ve uzman kadroya sahibiz. Laboratuvarımız da uluslararası teknolojik ve full otomatik cihazlarda testler çalışılmaktadır. Laboratuvarımız İnovasyonel AR-GE ekibi sayesinde en yeni analiz yöntemlerinin takipçisidir.

Hakkımızda

 

 

 

ISO 15189-Tıbbi Laboratuvarlar Kalite ve Yeterlilik belgesine sahip laboratuvarlarımızın bu belge sayesinde tıbbi laboratuvar akreditasyonunda uluslararası geçerliliği kabul edilmiştir. 

 

Test Merkezimiz İleri teknoloji ve deneyimli kadrosuyla hastalarımıza kaliteli, sürekli ve kusursuz hizmet vermek için daima çalışmaktadır. Merkezimizin detaylı geniş tahlil paneli ile kaliteli sonuçlar elde ederek hastalarımızın taleplerini karşılamaktadır. Türkiye'nin Tıbbi Laboratuvar Test Merkezi olarak deneyimli ve uzman kadroya sahibiz. Laboratuvarımız da uluslararası teknolojik ve full otomatik cihazlarda testler çalışılmaktadır. Laboratuvarımız İnovasyonel AR-GE ekibi sayesinde en yeni analiz yöntemlerinin takipçisidir.

 

Uygun Fiyat Politikası, Kaliteli ve Güvenli Hizmet Prensibi ile tibbilab.com sizlere sürekli ve kesintisiz hizmet vermekten mutluluk duyuyor. Hastalarımızın numune kabul işlemlerinden sonuç alma işlemlerine kadar hasta güvenliği ve gizliliğine son derece önem verilmektedir. Biyokimya Laboratuvarı ve Moleküler Enfeksiyon Laboratuvarı Bölümleriyle tibbilab.com Üzerinden Ücretsiz Danışmanlık, Evden Kan Alma, Canlı Destek, Ücretsiz Kargo hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

 

 

Ücretsiz Danışmanlık; Test süreci boyunca, sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için alanında uzmanlaşmış danışmanlarımızla birebir görüşebilir, test öncesi ve sonrası ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

 

Evden Kan Alma; Evde kan alma hizmeti son derece önemlidir. Profesyonel ve eğitimli personelimiz ile örneklerinizin uluslararası standartlarda taşınmasını sağlayacak hizmetimiz ile size bir telefon kadar yakınız. Talebiniz doğrultusun da sizlerin belirlediği bir günde “evden kan alma” servisimiz hizmetinizdedir.

 

Canlı Destek; Test danışmanlarımızlasize canlı destek sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Sizlere daha sağlıklı hizmet verebilmemiz için lütfen sağ alt tarafta destek bölümündeki bilgileri doğru ve tam olarak doldurunuz, ardından yetkili test uzmanımız ile görüşmeye hemen başlayabilirsiniz.

 

Ücretsiz Kargo Hizmeti; Şehir dışında ikamet edip, laboratuvarlarımıza gelemeyen siz değerli hastalarımız için, ücretsiz kargo hizmetimiz bulunmaktadır. Çağrı merkezimizi arayarak 0850 460 16 61, test yetkilisi arkadaşlarımızdan, yaptırmanız gereken laboratuvar testleri ve numune gönderim koşulları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.