Laboratuvarımızda covid testleri yapılmamaktadır.
ONLINE RANDEVU FORMU
İsim Soyisim:
Telefon:
E-Posta:
Mesajınız:
BİLGİLENDİRME BİLGİLENDİRME

Testler ve hastalıklar hakkında bilgilendirmeler.

Bilgilendirme

Kanda Gebelik Testi Referans Değerleri

Aşağıdaki değerler, laboratuvarlarda kullanılan cihaz ve kitlerine göre çok önemli olmayan derece de küçük değişiklikler gösterebilir.
Devamı >>

Spermiogram Nedir?

Spermiogram Nedir? Bir erkekte sperm üretiminin olup olmadığını ve aynı zaman da yapılan mikroskobik inceleme de semen örneğinin miktarı (volüm), spermlerin sayısı, hareketliliği ve kalitesi gibi önemli parametreler hakkında bilgi verir.
Devamı >>

Sperm Testi İçin Hangi Doktora Gidilir?

Sperm Testi İçin Hangi Doktora Gidilir? Eğer devlet hastanesinde sperm testi yaptırmayı düşünüyorsanız üroloji polikliniği bölümünden randevu almanız gerekmektedir.
Devamı >>

Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar

Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar(CYBH) Nelerdir? Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar Nasıl Bulaşır? Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar Belirtileri
Devamı >>

AIDS Belirtileri

AIDS belirtileri nelerdir? Erken dönem belirtileri: En sık görülen belirtilerin başında yüksek ateş, boğaz ağrısı, deride kızarıklık ve döküntüler gelmektedir.
Devamı >>

HIV Testi Ne Zaman Yapılmalı?

HIV Testi Ne Zaman Yapılmalı? Şüpheli ve korunmasız cinsel temas ve ilişkiden kaç gün sonra yapılır? HIV virüsü ile ilgili lab. testlerini yaptırabilmeniz için
Devamı >>

HIV Testi Fiyatı

Web sitemize özel indirimli HIV testi fiyatları. 0850 460 1661 numaralı sabit hattımızı kullanarak veya bilgi@tibbilab.com e posta adresimize mail göndererek, ücretler hakkında bilgi alabilirsiniz.
Devamı >>

HIV Testi Ne Zaman Sonuçlanır?

HIV ile ilgili laboratuvar testleri ne zaman sonuçlanır?
Devamı >>

HIV Testi Randevu

Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek ve de Bahçelievler merkezimiz de bulunan uzmanlarımız tarafından verilecek olan ücretsiz danışmanlık hizmetimizden
Devamı >>

HIV Testi Referans Değerleri

HIV ile ilgili HIV combo, HIV DUO, HIV PCR ve ANTİ HIV laboratuvar testlerin referans aralıkları nedir? Nasıl Yorumlanır?
Devamı >>