Laboratuvarımızda covid testleri yapılmamaktadır.
ONLINE RANDEVU FORMU
İsim Soyisim:
Telefon:
E-Posta:
Mesajınız:
BİLGİLENDİRME BİLGİLENDİRME

Testler ve hastalıklar hakkında bilgilendirmeler.

Bilgilendirme

DNA Testi Fiyatları 2024

Devamı >>

Beta HCG Testi

Döllenmiş yumurtanın rahim iç duvarına gömülü olduğunda İmplantasyon gerçekleştirilir. HCG veya beta-HCG (İngilizce İnsan koryonik gonadotropin) gebelik sırasında üretilen bir hormondur.
Devamı >>

Gebelik Testi Fiyatı

Hamile olup olmadığınızı, kanda gebelik testi ile evde idrardan yapılan gebelik testlerine göre daha güvenilir sonuçlar elde ederek öğrenebilirsiniz.
Devamı >>

Gebelik Testi Nasıl Yapılır?

Gebelik Testi Nasıl Yapılır? Hamileliği tespit etmek için 2 çeşit test yöntemi vardır. Birincisi kandan bakılan beta hcg hormonu diğeri ise eczanelerden temin edilip, evde idardan uygulanan test kitleri ile.
Devamı >>

TORCH Enfeksiyon Testleri

Testin adı beş hastalığın ilk harflerinden oluşuyor. TORCH Testi beş kronik enfeksiyonlara karşı bebeğin antikor seviyesini ölçer.
Devamı >>

Check-Up

Check-Up her sağlıklı insanın, düzenli olarak sağlık durumunu değerlendirmesi gerekir. Check-up ile olası bir hastalığın daha şikayetleri başlamadan erken dönemde check-up yöntemi ile tanısı konulu
Devamı >>

AIDS Nedir?

HIV nedir AIDS nedir? HIV, insanda bağışıklık sisteminin hücreleri (beyaz kan hücreleri) olarak adlandırılan CD4 ve T hücrelerini etkileyen bir virüstür.
Devamı >>

Kan Grubu

Kan Grubu Kan Grupları Yetişkin bir insan vücudunda dolaşan kanın miktarı yaklaşık 4-6 litre oranındadır. Vücudun çeşitli bölgelerine oksijen taşır.
Devamı >>

Tam İdrar Tahlili

Devamı >>

Hemogram

Devamı >>

Sperm Testi Eczane

Sperm sayısı azlığı, ancak sperm testinden sonra konulabilen bir teşhis olmaktadır. Sperm testi (spermiogram), erkekler açısından psikolojik olarak zor bir test olarak görülebilir.
Devamı >>

Cinsel Perhiz Nedir?

Cinsel perhiz nedir, cinsel perhiz süresi, cinsel perhiz nasıl yapılır?
Devamı >>

Sperm Tahlili Hangi Bölümde Yapılır?

Sperm tahlili hangi bölümde yapılır? Sperm testi için hangi doktora gidilmelidir?
Devamı >>

AMH Testi

Anti-Müllerian Hormon (AMH) olarak kısaltılmıştır. Yumurta keselerinin (folikül) gelişmekte olan hücreleri tarafından salgılanan bir protein hormondur.
Devamı >>

Gebelik Testi

Gebelik Nedir? Rahim, gebelik için vücudu hazırlar ve bu zamana adet döngüsü denir. Ortalama adet döngüsü 28 gündür.
Devamı >>